Menu

« »
Cart

NEW arrivals

Innova Halo Star Shryke

Sales price 29,90 €
Color
Weight
Choose a variant
  • Description
  • Reviews (4)

The Shryke is an easy to throw, very long range driver for a wide variety of players. A mild high speed turn puts the Shryke in glide mode, which along with its high aerodynamic speed, give it incredible distance. The low speed fade is also mild, which makes it easy to keep on the fairway. The Shryke is similar to our popular Tern but faster and slightly more high speed stable.

Ainars1213

Monday, 28 February 2022

Algajale kindlasti üks sobivamaid distantsi ketaid. sellega ei saa väga eksida. Iga vise sellega lendab nagu kulda ja birdid tulevad nagu nalja. Väga soovitan!

Meistrimees

Monday, 31 January 2022

Veidi kõvemale käele on super ketas üleminevaks viskeks ja algajamale mängijale sobib maksimaalse distantsi saavutamiseks. Igaljuhul mitmekülgne tööriist igas kotis!

Nipi Tiri

Sunday, 12 December 2021

Nagu üldiselt uuena soetatud kettad, tahab kindlasti ka see ketas ühte korralikku sissemängimist, ehk algajatel ei tasuks sellisest tõsiasjast kindlasti ära ehmuda, ajapikku hakkab ketas aga tööle täpselt nii kuidas numbrid seda lubavad.

Avestaja

Sunday, 12 December 2021

Shryke on stabiilne ketas millega saab hakkama nii algaja kui ka edasijõudnud mängija. Kuid ketta jaoks on eelistatud veidi kiirem käsi, sest ketas on 13 speed.

Follow Us

Who we are and what we do?


DiscSport

 

CUSTOMER SERVICE

  • Tel. +372 553 8065
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • Open Monday-Friday 09-17

 

JOIN OUR NEWSLETTER

Want to have the latest news? Subscribe to our newsletter!

Log In or Register