SHIPPING TO EU COUNTRIES & US 7,90€. SAME BUSINESS DAY SHIPPING!

Menu

« »
Cart

NEW arrivals

Innova Champion Mako 3

Sales price 17,90 €
Color
Weight
Choose a variant
  • Description
  • Reviews (6)

The Mako is our straightest flying and straightest finishing mid-range disc. It has the flight characteristic of a putter, with the glide and speed of a mid-range disc. A great performing disc that can take and hold the angle of release. Turnover shots stay turned over and hyzer shots stay hyzer. Excellent for staying on narrow fairways and threading through forests. The Mako is available in our premium Star plastic for durability and grip. In weights from 165 to 180 grams.

Hendrik

Tuesday, 31 May 2022

Suurepärane ketas algajale ning hea ketas ka kõrgema tasemega mängijatele. Ketta 0 fade ja 0 turni tõttu lendab Mako3 täpselt seda joont pidi, mis talle anda seega karistab ka väiksemate tehniliste vigade puhul.

Drawde

Thursday, 07 April 2022

Mako3 on väga hea ketas mängu õppimiseks. Champion plastik on käes jäigem ja lennu poolest on ta stabiilsem, kui Star plastik. Lendab seda joont, mida talle annad.

Discar

Sunday, 12 December 2021

Hea ketas kui mängida korralikult sisse ja ära harjuda iseärasustega. Alguses võib veidi võnkuda ja ei lähe sinna kuhu alati tahad, aga eks iga kettaga nii.

Nipi Tiri

Sunday, 12 December 2021

Nagu üldiselt uuena soetatud kettad, tahab kindlasti ka see ketas ühte korralikku sissemängimist, ehk algajatel ei tasuks sellisest tõsiasjast kindlasti ära ehmuda, ajapikku hakkab ketas aga tööle täpselt nii kuidas numbrid seda lubavad.

Algaja

Sunday, 12 December 2021

Hea stabiilne ja usaldusväärse lennujoonega, saab hakkama ka suurema tuulega ja piisavalt sirgeks visatav et ka metsa kaasa võtta. grip mõnus nii taga kui esikäega.

Avestaja

Sunday, 12 December 2021

Väga hea ketas, mis sobib nii edasijõudnutule ja ka algajatele. Ketas on väga usaldusväärne, ning sobib igast linede hittimiseks kui oskused seda lubavad.

Follow Us

Who we are and what we do?


DiscSport

 

CUSTOMER SERVICE

  • Tel. +372 553 8065
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • Open Monday-Friday 09-17

 

JOIN OUR NEWSLETTER

Want to have the latest news? Subscribe to our newsletter!

Log In or Register