Menu

Cart

Innova DX Gator

Sales price 11,90 €
Color
Weight
Choose a variant
  • Description
  • Reviews (1)

The Gator is a very reliable overstable mid-range disc with a predictable finish. The Gator delivers pin-point accuracy for shorter drives and approach shots, even in windy conditions. This is a great disc for mid range shots especially for players who need to control their power and increase their accuracy.

Urmas Lääne

Monday, 22 May 2017

Team DiscSpordi liikmeks astudes oli minu suurimaks väljakutseks leida enda kotti Zone-killer ning suuresti on selleks saanud Jolly Launcher Champion Gator. Tegu on äärmiselt ülestabiilse kettaga ning ma kasutan seda väga palju nii eestkäe kui tagakäe lähenemisteks. Kuigi Gatoril on erinevalt Zonest ääre all nö rim, siis harjusin sellega kiirelt ja mängu see ei sega. Zonel on rohkem hõljuvust ja saab pikemaid distantse visata, kuid Gator on samavõrra usaldusväärsem, kui tahad kindlat järsku hajumist. Samuti on mul kotis veel Glow plastikust Gator, mis tundub käes veel eriti hea.
Muuseas, Gatori beadless versiooniks on Millennium firma ketas nimega Mortar. Natuke pikema lennuga kui Gator, kuid siiski piisavalt ülestabiilne ketas, soovitan proovida.

Follow Us

Who we are and what we do?


DiscSport

 

CUSTOMER SERVICE

  • Tel. +372 553 8065
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • Open Monday-Friday 09-17

 

JOIN OUR NEWSLETTER

Want to have the latest news? Subscribe to our newsletter!

Log In or Register