SHIPPING TO EU COUNTRIES & US 7,90€. SAME BUSINESS DAY SHIPPING!

Menu

« »
Cart

NEW arrivals

Latitude 64 Gold-X Fuse JohnE McCray Team Series V.2 2021

Sales price 29,90 €
Color
Weight
Choose a variant
  • Description
  • Reviews (6)

This is a specialized fundraiser disc and proceeds from the sale will benefit JohnE McCray on his touring.

FUSE is the most versatile midrange driver we have ever made. Period. Co-designed with our pro Jesper Lundmark, it has a stable and predictable flight path up to 300ft, and will hold long anhyzer curves with a minimal fade at the end.

Gold-X is a premium blend of plastics that provides a stiffer feel, increased durability, and more overstable flights compared to regular Gold.

 

Oskar Lepmets

Monday, 31 January 2022

See on väga huvitav ketas, tagantkäega visates lendab täiesti otse ja kui on mingi sirge rada, siis on tegemist asendamatu kettaga. Hõljub väga hästi!

Ainars1213

Friday, 28 January 2022

kui mängid ainult tagant käega, siis see midar peab olema kindlasti kotis, et paremale nurga taha visata. lennujoon on kindel ning hõljub kaua ja kaugele.

Nipi Tiri

Sunday, 12 December 2021

Nagu üldiselt uuena soetatud kettad, tahab kindlasti ka see ketas ühte korralikku sissemängimist, ehk algajatel ei tasuks sellisest tõsiasjast kindlasti ära ehmuda, ajapikku hakkab ketas aga tööle täpselt nii kuidas numbrid seda lubavad.

Discar

Sunday, 12 December 2021

Hea ketas kui mängida korralikult sisse ja ära harjuda iseärasustega. Alguses võib veidi võnkuda ja ei lähe sinna kuhu alati tahad, aga eks iga kettaga nii.

Algaja

Sunday, 12 December 2021

Hea stabiilne ja usaldusväärse lennujoonega, saab hakkama ka suurema tuulega ja piisavalt sirgeks visatav et ka metsa kaasa võtta. grip mõnus nii taga kui esikäega.

Avestaja

Sunday, 12 December 2021

Väga hea ketas, mis sobib nii edasijõudnutule ja ka algajatele. Ketas on väga usaldusväärne, ning sobib igast linede hittimiseks kui oskused seda lubavad.

Follow Us

Who we are and what we do?


DiscSport

 

CUSTOMER SERVICE

  • Tel. +372 553 8065
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • Open Monday-Friday 09-17

 

JOIN OUR NEWSLETTER

Want to have the latest news? Subscribe to our newsletter!

Log In or Register