Menu

« »
Cart

NEW arrivals

Innova R-Pro Pig

Sales price 14,90 €
Color
Weight
Choose a variant
  • Description
  • Reviews (5)

Pig is an overstable Putt & Approach disc. It is great for hyzer putting, sidearm approaches and backhand spikes. The Pig holds the line well, even in extreme wind conditions. The Pig features a Thumtrac® Rim for sure grips on sidearm throws and putts. It performs equally well for backhand or sidearm throws. The Pro Plastic blend used for the Pig is exceptionally grippy and durable.

Drawde

Thursday, 07 April 2022

Siga on väga hea ketas lühemateks viseteks ja lähenemisteks. R-Pro plastik on käes väga mõnus ja sea omapärane serv teeb selle mõnusaks nii eest- kui tagantkäevisetel (kõigile ei pruugi sobida).

Meistrimees

Monday, 31 January 2022

Siga on äärmiselt hea lähenemisketas, mis jääb pidama sinna, kuhu maandub. Selle omapärane serv ei pruugi sobida kõikidele mängijatele, kuid tulemustega ei saa vaielda.

Discar

Sunday, 12 December 2021

Hea ketas kui mängida korralikult sisse ja ära harjuda iseärasustega. Alguses võib veidi võnkuda ja ei lähe sinna kuhu alati tahad, aga eks iga kettaga nii.

Algaja

Sunday, 12 December 2021

Alguses veits kangevõitu, kuid samas üsna kiiresti sisse mängitav ja hea sirge, usaldusväärse lennuga. Sobib pigem edasijõudnumatele, kes enam kaussi ei viska.

Avestaja

Saturday, 11 December 2021

Arvatavasti üks parimaid lähenemis kettaid mis disc golfis olemas on, hõljub paremini kui zone ning ei anna väga palju skippi. Eestkäega väga mõnus visata.

Follow Us

Who we are and what we do?


DiscSport

 

CUSTOMER SERVICE

  • Tel. +372 553 8065
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • Open Monday-Friday 09-17

 

JOIN OUR NEWSLETTER

Want to have the latest news? Subscribe to our newsletter!

Log In or Register